sachin tendulkar vs shane warne

Odpověď 1:

Byla to soutěž, na kterou čekají miliony lidí. Soutěž mezi nejlepším pálkařem na světě a nejlepším nadhazovačem na světě. Soutěž byla mezi Sachinem Tendulkarem a Shane Warnem!

Bylo to dlouho, co lidé čekali, až se podívají na tuto soutěž, a když se to konečně stalo v roce 1998, když ve formě Austrálie cestovala po Indii hrát testy a trojúhelníkový turnaj. Všichni fanoušci kriketu na světě měli na mysli jen jednu věc, a to byla Sachin Vs Warne!

A konečně nastal den, kdy Austrálie odehrála svůj první turnajový zápas proti Bombaji, který byl kapitánem Sachin Tendulkar. Po Austrálii bylo nejdříve odpáleno Mumbaiho pálka a soutěž byla připravena k vidění! Bombaj ztratil brzy 2 branky, ale poté přišel kapitán Sachin Tendulkar na pálku a poté začala soutěž. Šane Warne byl roztržen Sachinovou brilantní hrou. -1-111-0.Sachin vyhrál první bitvu.

Pak začaly testovací zápasy, Byl to první test v Chennai a když Sachin přišel na netopýra, byly na něj všechny oči. A bonus spočíval v tom, že Warne bowlingoval, takže všichni byli nadšení. Shane Warne uklonil první míč Sachinovi a on bránil to. Pak Warne uklonil druhou kouli a Sachin ji rozbil na hranici, ale pak na třetí kouli ohnul míč na 1. skluzu, kde Mark Taylor vzal skvělý úlovek, aby odvolal Sachina. Šane Warne vyhrál 2. bitvu. Ale Sachin nebyl připraven být spokojený a pak ve druhém směně rozbil Warna do všech koutů země. Ale hlavní okamžik přišel, když Shane Warne přišel k misce kolem branky k Sachinovi, aby se pokusil ho naklonit kolem jeho nohou a Sachinova odpověď byla, že on zametl ho pro šest přes hluboký midwicket.Sachin skóroval 155 * vyhrát zápas pro Indii.

Ve druhém testu v Kalkatě opět Sachin ovládl Warna a udělal 79 běhů, aby byl opět na vítězné straně. Sachin opět vyhrál bitvu proti Shane Warne!

Ve třetím testu v Bangalore rozbil jedno ze svých nejlepších testovacích směn na 177 bězích, ale Indie prohrála zápas, ale Sachin znovu vyhrál bitvu proti Shane Warne nepřetržitě.

Testy sice skončily, ale soutěž ještě neskončila. Byl to nyní trojúhelníkový turnaj Pepsi Cup, kde další soutěž byla prvním zápasem proti Austrálii. Sachin selhal s pálkou, ale vyhrál hru pro Indii sám s bowlingem. Sachin vzal 5 branek za 32 běhů a také dostal branku Shane Upozornit na pařezu!

Pak to bylo Kanpur a Sachin znovu ukázal, že proč je nejlepším pálkařem na světě tím, že znovu rozbil Warna za šestky. Ve všech zasáhl 7 šestek a zaznamenal 100 běhů, než byl propuštěn Shane Warne, ale ne dříve, než znovu vyhrál bitvu .

Sachin ve finále selhal, ale soutěž ještě nebyla u konce. Další soutěž byla v Sharjah, kde Sachin kladl každého bowlera v Austrálii a jeho skóre proti Austrálii bylo 80 143 a 134. Zcela zničil Warna v každém zápase, aby ukázal, že to, co je skvělý netopýr Sachin, je Sachin. Handin vyhrál Coca Cola Cup pro Indii a získal sám ocenění série, aby získal ocenění Opel Astra jako ocenění!

Všichni Sachin Tendulkar zcela ovládl Warna po celou kariéru v Indii a mimo Indii. Sachin ovládl nejlepší nadhazovač na světě a ukázal světu, proč je nejlepší. Šane Warne řekl, že uvidí noční můry a ve svých snech bude Sachin ho rozbít o šesters nad temeno hlavy. Sachin přiměl celý svět říci, že Východní nebo Západní Sachin Tendulkar je nejlepší !!!